Krush morzsolók: Stílusos és hatékony
A Royal Queen Seeds és Krush három gyönyörű morzsoló-készletet dolgozott ki együtt
Ezek az egykamrás grinderek kiemelkednek a kollekcióból. A legtöbb morzsolóval ellentétben a Krush sorozat nem teljesen kerek. A kamra kör alakú, de a külseje négyzet, lekerekített élekkel. A forma szépen illeszkedik a kézbe; az ujjak könnyedén a sarkok köré fonódnak, ami kényelmessé teszi a működést. A fogak minden fordulatot rendkívül simává tesznek. Eloxált alumíniumból készülnek és felbolyhozzák a füvet az őrlés során . Ez a hatás a rügyet ideális méretűvé és formájúvá teszi a a jointok tekeréséhez. A daráló egyik végén található egy olyan rész, amely alkalmas a feldolgozott növény tárolására.
Az együttműködés három egyedi mintát eredményezett:
Az ECO Kube Black diszkrét lehetőség. A hangulatos design sötét fekete testet jelent, amelyen aranyozottan jelenik meg a Royal Queens Seed logó. Stílusosan képviseli a vetőmag bankunkat!
- - Kovácsolt eloxált alumínium mag
- - 54mm x 54mm x 36mm
- - 130 gramm
A Kube Madera szett a természet szerelmeseinek készült. A lenyűgöző természetes formatervezésű fekete dió héj rejti az alumínium magot. A Royal Queen Seeds logó lézerrel kerül a daráló felületére.
- - Diófa eloxált alumínium maggal
- - 57mm x 57mm x 37mm
- - 90 gramm
A Forest Green Kube feltűnő színű és határozott stílust ad a dohányzó asztalának. A legnagyobb hatékonysággal őrli megi a kannabiszvirágokat, a fogak még a sűrűbb rügyekkel is könnyedén megbirkóznak.
- - 6063 eloxált alumínium
- - 55mm x 55mm x 35mm
- - 170 gramm
Nem tud értékelést írni, mivel még nem vásárolta meg ezt a terméket.
-
-
-
-
-
-
-
+1
Jelenleg nincsenek vásárlói kérdések
Tegyen fel kérdést
Köszönjük az érdeklődést, a kérdését sikeresen elküldtük csapatunknak.